Ne iş Yaparız?

olarak, çok çeşitli alanlarda müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

  • Mobilya üretimi:         

Tamamı kendi ahşap tasarım atölyemizde olmak üzere;  mutfak, banyo, ev ve ofis mobilyası, çocuk mobilyası, merdiven, kapı, lambiri, dolap gibi ahşap ağırlıklı tüm ürünlerin imalatını ve cila işlerini kendi bünyemizde yapıyoruz. Sektörde aynı işi yapan birçok firmanın aksine yabancı atölyelere iş yaptırmayarak hem daha az maliyetle, hemde hatasız olarak işi müşteriye teslim ediyoruz.  

  • İçmimarlık - Tasarım, Projelendirme ve Uygulama:          

Ev, villa, ofis, mağaza, otel gibi her türlü iç ve dış mekan için mimari çizim, 3 boyutlu modelleme, mekan ve ürün tasarım hizmetleri veriyoruz.  Yaptığımız çalışmaları projelendirip, fiyatlandırarak, sözleşmenin imzalanmasıyla verilen tarih içinde her türlü imalat ve montaj takibini yapıyoruz

  • Anahtar teslim dekorasyon:  

Kaba işleri bitmiş bir mekanın tüm ince işlerini ve mobilyasından perdesine kadar tüm ihtiyaçlarını tamamlayarak müşteriye her şeyiyle bitmiş şekilde teslim ediyoruz. Yapılan işlere örnek vermek gerekirse; su ve elektrik tesisatı, alçıpan - tuğla duvar yapımı veya kırımı, zemin parke ve taş kaplaması, asma tavan, alçı sıva boya işleri, ahşap lambiri ve süpürgelik, kapı ve merdiven yapımı, gömme duvar, seramik - fayans işçiliği, perde ve duvar kağıdı gibi evin tüm ihtiyaçlarını profesyonel kadromuz ile uyguluyoruz.

  • Mimari Danışmanlık:

Kurumsal firmalar veya bireysel müşteriler için bir seferlik veya düzenli olarak mimari danışmanlık hizmeti veriyoruz. Örneğin talep gelmesi halinde hazır mobilya, oturma grubu, parke, duvar kağıdı, döşemelik kumaş ve perde seçimi gibi konularda önceden belirlenen mağazalara müşteri ile birlikte giderek bilinçli alışveriş işin destek hizmeti veriyoruz. Aynı zamanda kurumsal firmalar için vitrin tasarımı, sezonluk iç mekan dekoru ve ürün tasarımı gibi konularda düzenli olarak danışmanlık hizmeti veriyoruz.

  • Vitrin ve Fuar Standı tasarımı:

Kurumsal firmalar içini mağaza vitrini ve mağaza içi dekorasyonu yanında, katılacakları yurtiçi veya yurtdışı fuarlar için tüm detayları ile fuar standı tasarımı yapıyoruz.

23.05.2012 19:50:15